יום ש', ז’ בטבת תשע”ט
    צור קשר-שירותי המחלקה  |  לוח ארועים  |  זמני פעילות ורשימת עובדי המחלקה  |  טפסים  |  טלפונים חיוניים  |  מאמרים  
הצגה חדשה עלתה בתיאטרון הקהילתי של "משעול" במגדל העמק, וקיבלה את השם המסקרן- "הצד השלישי של המטבע"
פורסם: 11:07 (30/11/14) שרון קסוס
קבוצת התיאטרון הקהילתי של "משעול" העלתה הצגה חדשה ושלישית במספר העונה לשם המסקרן "הצד השלישי של המטבע". האירוע שהתקיים באגף הקליטה בנוכחות סגן ראש העיר אלי בקסיס מחזיק תיק הרווחה, מנהל אגף הרווחה מומי בן סימון, המפקחת המחוזית של שירות לעבודה קהילתית במשרד הרווחה אילנה בורובסקי, אנשי מקצוע נוספים שותפים לדרך, בני משפחה ואורחים.
רכזת תיאטרון משעול יערה אדלסון אמרה כי ההצגה מביאה לקהל סיפורים מהחיים במגדל העמק ובשכונה המערבית, שנוגעים לכולם ומציגים זווית מיוחדת ומורכבת בו זמנית לחיים משותפים. בין יתר הנושאים השונים, הועלו בהצגה סוגיות כגון סכסוכי שכנים על רקע מתח רב תרבותי לצד קשרים אנושיים שנרקמים ללא מחיצות הגיל, הבדלי תרבות ושפה , פרידה ואבל לצד המשך החיים, התמודדות עם גזענות, מצוקה כלכלית ועוד.
אדלסון:"על הבמה הופיעו 18 משתתפי התיאטרון הקהילתי שכל הסיפורים שהוצגו הובאו על ידיהם בתהליך משמעותי ומקרב של 15 מפגשים, תהליך בו למדו יחדיו איך ניתן לדבר על הכל, בפתיחות וקבלת השונה, ומתוך זה להצמיח ולחבר בין חברי הקהילה" עוד הוסיפה רכזת תיאטרון משעול: " התיאטרון הקהילתי של "משעול" פועל כבר שלוש שנים ומשנה לשנה אנו מתרחבים גם במספר הנושאים שעולים דרך התהליך וגם במספר התושבים הלוקחים חלק בתיאטרון הקהילתי. אני מודה לכל המשתתפים שלקחו חלק באומץ רב והעלו את הנושאים החשובים להם לסדר היום הקהילתי וכן מודה ללילך בן דב, מנחת התיאטרון והבמאית, יחד עם אתי רייבי, המגשרת הקהילתית של משעול, שיחד פועלים באהבה וממשיכים להצעיד את התיאטרון הקהילתי קדימה".
http://www.migdal-haemeq.muni.il/Lists/List1/DispF orm.aspx?ID=1478